U bevindt zich hier: Home » Kattennieuws » Kittendag bij Dierenasiel Maasland op Dierendag 

Navigatie

Stem op je favoriete ras!

Registreren

Wordt nu kattenvriend!

Zoeken!

Geef een zoekterm in.

Kittendag bij Dierenasiel Maasland op Dierendag

Dierenopvang Maasland aan in Oss houdt zaterdag en zondag in het kader van dierendag speciale 'kittendagen'. Tussen 12.00 en 16.00 uur zijn de deuren geopend. Demelza Sloos, vrijwilliger in het dierenasiel: "Dit jaar hebben we een kittendag omdat we heel veel jonge katjes hebben die een nieuw baasje willen.

De kittens zijn goed te plaatsen, ook omdat ze nog jong zijn". In het asiel zitten volgens Tamara, medewerker van het asiel, tussen de 80 en de 90 katten die op zoek zijn naar een nieuw onderkomen. "De kat die hier het langst heeft gezeten is Ollie en die heeft na één jaar een nieuw baasje gekregen. De oudste kat hier in de opvang is nu Pepijn, die is ongeveer 8 jaar," vertelt Tamara. Volgens haar is het relatief lang dat deze kat er is. Meestal blijven de dieren minder lang. "Hoe jonger de katten zijn, hoe sneller ze in een nieuw gezin geplaatst worden," aldus Sloos.

Om te voorkomen dat de dieren in een impuls gekocht worden, mogen ze pas een dag later mee. Bij de reservering van het nieuwe huisdier is een geldig legitimatiebewijs verplicht en moet 65 euro betaald worden. De dieren zijn dan geënt, gechipt en zijn of worden gecastreerd.

Bron: brabantsdagblad.nl